Warszawa | WA357WF | Al. Jerozolimskie / vis a vis Dworzec Centralny / Pałac Kultury i Nauki

Rozmiar
  • Szerokość: 32,7 m
  • Wysokość: 28,5 m
Powierzchnia
  • 932 m2
Oświetlenie
  • Tak
Nośnik
  • wielki format

Lokalizacja:

Spektakularny nośnik Wielkoformatowy górujący na centrum Warszawy. Doskonale widoczny zarówno dla milionów zmotoryzowanych jak i pieszych przemieszczających się po centrum stolicy.

Lokalizacja charakteryzuje się bardzo długim najazdem, jest widoczna z najbardziej odległych punktów w centrum Warszawy.

Nośnik jest doskonale widoczny dla osób kierujących się w stronę Dworca Centralnego oraz Dworca Śródmieście. W okolicach nośnika zlokalizowane są najważniejsze w Warszawie centra biznesowe, wezły komunikacyjne, lokale handlowe – usługowe oraz instytucje kulturalno–rozrywkowe .

© 2020 UNITED THEMES™. All rights reserved.
All other copyrights and trademarks are the property of their respective owners.

Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 20480 bytes) in /home/bgm868a/domains/braughman.com/public_html/wp-includes/meta.php on line 1176