Services

Braughman Group Media Poland Sp. z. o.o. Sp. K.

Services

O nas

Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w realizacji spektakularnych kampanii reklamowych OOH. Tworzymy zespół specjalistów, który dzięki swojej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu jest w stanie precyzyjnie zaplanować i doradzić najbardziej efektywne działania outdoorowe dla Klienta.

Jesteśmy agencją reklamy zewnętrznej (out-of-home), specjalizującą się w nośnikach typu Wielki Format, Digital OOH oraz Mural. Naszym celem jest nieustannie dostarczanie Państwu innowacyjnych i skutecznych rozwiązań marketingowych.

Z sukcesami wspieraliśmy setki kampanii reklamowych, a dzięki naszemu profesjonalizmowi i indywidualnemu podejściu do każdego Klienta, zaufały nam największe marki międzynarodowe i krajowe.

Braughman Group Media posiada w swojej ofercie ponad 250 topowych lokalizacji reklamowych, które wyróżniają się przede wszystkim:

  • spektakularnym rozmiarem od 100 m² do 3000 m²,
  • położeniem (m.in. ścisłe centra miast, główne miejskie arterie, rynki starych miast, bliskie sąsiedztwo największych galerii handlowych),
  • brakiem clutter'u (niezakłócony przekaz reklamowy)
  • usytuowaniem (mają charakter najazdowy i najczęściej zlokalizowane są przy skrzyżowaniach z sygnalizacją świetlną, co maksymalnie wydłuża czas postrzegania reklamy),
  • oświetleniem (dzięki czemu reklama jest widoczna nawet w godzinach wieczornych).

*Przedstawione na stronie treści mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.